Tel.: +420 737 382 334 | e-mail: kvarcit@email.cz

O firmě

Historie kamenické firmy z Hané KVARCIT STAV s.r.o. začíná v roce 2008 kdy byla založena stavební firma Drapl Marek-DRAPLSTAV. Její hlavní náplní byla především výstavba chodníků, parkovacích a dalších dlážděných ploch v moravském regionu. Postupně se firma začala specializovat na dláždění lomovým kamenem.

V roce 2011 se naše firma podílela na stavební zakázce "Dálnice D1, stavba 0135, Kroměříž východ-Říkovice", která získala prestižní cenu kategorie A -DOPRAVNÍ STAVBY.

 

V roce 2013, s narůstajícím objemem stavebních zakázek, se firma DRAPLSTAV transformovala na společnost DRAPLSTAV GROUP s.r.o.  V následujících letech se firma začala orientovat na dopravní a zemní práce větších rozměrů na celém území ČR. 

V roce 2013 jsme v letních měsících prováděli velmi náročné zemní práce a pokládku zámkové a velkoplošné dlažby v Olomouci "GALERIE ŠANTOVKA". Dále jsme provedli stavební práce (žulová kostka, gabiony) na čtyřech nových mostních objektech.

V roce 2014 stavební zakázka "Galerie Šantovka" získala ocenění STAVBA ROKU 2014. Jsme moc rádi,že větší část realizace venkovních prostor na severním nábřeží je i naše ocenění.

 

V roce 2017 došlo ke změně názvu firmy na současný název KVARCIT STAV s.r.o. 

Hlavním posláním společnosti je pokračovat v nastaveném trendu kvality, pracovat s nasbíranými zkušenostmi 

a slušnému zákazníkovi nabídnout profesionální servis za přijatelné peníze.