Tel.: +420 737 382 334 | e-mail: kvarcit@email.cz

O firmě

Historie kamenické firmy z Hané KVARCIT STAV s.r.o. začíná v roce 2008 kdy byla založena stavební firma Drapl Marek-DRAPLSTAV.Její hlavní náplní byla především výstavba chodníků,parkovacích a dalších dlážděných ploch v moravském regionu.Specializací se stalo dláždění lomovým kamenem.

 V roce 2011 se naše firma podílela na stavební zakázce "Dálnice D1,stavba 0135,Kroměříž východ-Říkovice",která získala prestižní cenu kategorie A -DOPRAVNÍ STAVBY.

 V následujících letech se firma začala orientovat na dopravní a zemní práce větších rozměrů na celém území ČR.  S narůstajícím objemem stavebních zakázek se firma Draplstav transformovala na společnost DRAPLSTAV GROUP s.r.o.  

V roce 2013 jsme v letních měsících prováděli velmi náročné zemní práce a pokládku zámkové a velkoplošné dlažby v Olomouci "GALERIE ŠANTOVKA".Dále jsme provedli stavební práce (žulová kostka,gabiony) na čtyřech nových mostních objektech.

V roce 2014 stavební zakázka "Galerie Šantovka" získala ocenění STAVBA ROKU 2014.Jsme moc rádi,že větší část realizace venkovních prostor na severním nábřeží je i naše ocenění.

V roce 2017 po vzájemné dohodě ve firmě ukončil spolupráci jeden z jednatelů Drapl Marek a na jeho žádost se firma přejmenovala na současný název KVARCIT STAV s.r.o. Společnost se bude ve větší míře podílet na kamenické práci s lomovým kamenem a žulovou kostkou.

 Hlavním posláním společnosti je pokračovat v nastaveném trendu kvality a slušnému zákazníkovi i nadále nabízet co největší servis za přijatelné peníze.